Nahrávam Udalosti

« All Events

  • Táto udalosť už prebehla.

12.11. Pančlajn (pridané predstavenie) @KC Dunaj~

12. novembra, 2018 o 8:00 pm - 10:00 pm

Pre veľký záujem ešte raz napochoduje sedem zábavných budíkov, ktoré nás vytrhnú z jesennej letergie! Že už je tu čas na kvalitný stand-up, nám cinkajú Matej Sajfa Cifra, Tomáš Hudák, Gabo Žifčák, Jakub Lužina, Nasi A. Motlagh, Peter Petiar Lachký a Samo Trnka. Ich pódiové bzučanie bude sprevádzať hudobný hosť Peter Petiar Lachký.

Matej Sajfa Cifra
Pozrieš sa na jeho ciferník, a už vieš, ktorá bije. Moderátor, youtuber, influencer, ktorému zachutila pozornosť stand-upového publika ukáže, čo v ňom je.

Tomáš Hudák
Na slovenskej scéne patrí už medzi starožitné kúsky, ale Tomáš je stále dobre naolejovaný stroj, ktorý účinne šliape na bránice ako za mladi.

Gabo Žifčák
Zaoblené hodinky so špecializáciou na meranie rýchlosti smiechu. Gabo patrí medzi rekordérov, z nosa vám vyletia smiechové sople skôr než z vrecka vytiahnete vreckovku.

Jakub Lužina
Alarmujúci miš-maš v hlave, ktorý nespútane vytryskne aj na pódiu. Jakub je zjav, ktorý treba zažiť, lebo opísať sa nedá.

Nasi A. Motlagh
Z iránskej časovej zóny sa rýchlo preladila na tú našu, ale stále usmievavej Nasi vôbec nechýba odvaha vystreliť si z našich zvykov a pováh. Ale ani tých iránskych.

Peter Petiar Lachký
Vyjadruje sa hovoreným slovom aj spevom, a čo z toho mu ide lepšie zistíte na Pančlajne. Nastavte si budík, aby ste na to nezabudli.

Samo Trnka
Hodinky, podľa ktorých sa riadi pančlajnovský čas. Samova ctená osoba na pódiu odzvoní začiatok bezuzdnej zábavy.

12. 11. (pondelok)
Štart: 20:00 hod.
Lístky: bit.ly/Panclajn_November

Partneri: Radio_FMCITYLIFE.SKin.baKam do mestaKultúra v Bratislave

Podrobnosti

Dátum:
12. novembra, 2018
Čas:
8:00 pm - 10:00 pm
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/1111624582337490/

Miesto udalosti

KC Dunaj
Nedbalova 3
Bratislava, 811 01 Slovenská republika